V niedziela zwykła – 5.02.2023 r.

Kolekta inwestycyjna

1.        W czwartek będzie dodatkowo Msza św. w Lini o 8.00. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu do 19.15.

2.        W sobotę (11 lutego) przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes -  Światowy Dzień Chorych. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia. O godz. 8.30 będzie Msza św. w intencji chorych i cierpiących z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zadbajmy o to, by nasi chorzy bliscy czy sąsiedzi, dzięki naszej życzliwej pomocy, mogli tego dnia uczestniczyć we Mszy Świętej. Chorych w domach odwiedzimy od 9.30.

3.        W  najbliższą niedzielę o godz. 11.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek po wieczornej Mszy św. Następny termin chrztu – 12.III.2023(11.00).

4.        Za tydzień, w niedzielę (12 lutego), zarządzeniem Biskupa Diecezjalnego  będzie zbierana kolejna kolekta na remont katedry i gmachu naszego  seminarium w Pelplinie.

5.        Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla młodzieży kl. 1 szkół ponadpodstawowych – kandydatów do bierzmowania, którzy mają przyjąć sakrament 11.V.2023. Obecność obowiązkowa!

6.        Pielgrzymki:

·   Przy wyjściu z kościoła można zapoznać się z programem naszej pielgrzymki parafialnej w dniach od  7 – 11.08.2023  na trasie: Kozłówka – Lublin – Zamość – Roztocze w cenie 1750 zł (1850 zł). Zachęcamy do zapoznania się z programem pielgrzymki. 1 wpłata przy zapisach wynosi  500 zł.

·   Parafia Strzepcz od 13-20.05 zaprasza na pielgrzymkę samolotową z Gdańska do Medjugorie. Cena 3,5 tys. zł. Zgłoszenia i więcej informacji pod numerem tel. (58) 6768220.

7.        Pogrzeby:

·   we wtorek odbył się pogrzeb + Kazimierza Hinca l. 87 z Linia „Dworzec”

·   w środę + Franciszka Olszewskiego l.  72 z Zakrzewa

Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…