VI niedziela Wielkanocna – 14.05.2023 r.

Zbiórka na zorganizowanie Pielgrzymki do Wejherowa

1.  W miniony czwartek Ks. Biskup Diecezjalny udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii (45 osób).  Serdecznie dziękujemy samej młodzieży i ich rodzinom
za złożone dary, przygotowanie kościoła i posprzątanie obejścia na tę uroczystość. Bóg zapłać!

2.  Dziś (14 – 17 V) rozpoczynamy   doroczne DNI MODLITW O URODZAJE
 I ZA KRAJE GŁODUJĄCE
.
Modlitwy odprawimy w kościołach:

·         w poniedziałek  w Lini                                     o godz. 19.00

·         we wtorek                   w Kętrzynie                            o godz. 18.00

·         w środę              w Niepoczołowicach               o godz. 18.00

3.     W poniedziałek Msze św. w Lini będą rano o 7.00 i 8.00 i wspomniana o 19.00.

4.     We wtorek Msze św. w Lini będą: rano o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 17.00.

5.     W piątek (19 maja) rozpoczniemy NOWENNĘ (w łączności z nabożeństwem majowym), którą będziemy przygotowywali się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

6.  W sobotę (20 maja) wyruszy 87 Piesza Pielgrzymka na odpust Wniebowstąpienia
 do Wejherowa
. O godz. 3.00 będzie zbiórka pielgrzymów w kościele na wspólną modlitwę. Wymarsz grupy nastąpi o godz. 3.10. (zasady…). W sobotę nie będzie rannej Mszy św. w Lini.

7.     W przyszłą niedzielę (21 maja) przypada UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. Ze względu na pielgrzymkę do Wejherowa nie będzie procesji wielkanocnej.

8.     Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę, 18 czerwca podczas Mszy św. o godz. 11.00.

9.     Jest do odebrania/nabycia nowy „Pielgrzym”.

10.           Nowe zapowiedzi są wywieszone w gablocie ogłoszeń.