ogłoszenia

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXV niedziela zwykła – 24.09.2023 r.

 

 

 

1.     We wtorek Msza św. o 17.00 będzie odprawiona w Kętrzynie.

 

2.     W  piątek, 29 września, przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Święci Archaniołowie to szczególni Boży posłańcy. Niech ich wstawiennictwo wyprasza nam Bożą opiekę.

     Ze względu na odpust   w Łebuni Msze św. w Lini będą: o 16.30 i 18.00.

 

3.     W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc PAŹDZIERNIK, w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec parafialny w Lini odmawiany będzie w dni powszednie do piątku w łączności z ostatnią wieczorną Mszą św., w sobotę ze Mszą św. o godz. 8.30, a w niedziele po Sumie Parafialnej (w I niedzielę miesiąca prowadzą jak zwykle Róże Różańcowe). Grupa Modlitewna w październiku /w środy/ będzie prowadzić różaniec jako modlitwę całej parafii po Mszy św. o godz. 16.45.

 

4.     W niedzielę, 8 października w czasie Mszy św. o godz. 11.00 udzielimy Sakramentu Chrztu św.  Dzieci do sakramentu prosimy zgłaszać w tym tygodniu od wtorku do czwartku.

 

5.     Zbiórka ministrantów będzie w sobotę, 30 września o godz. 11.00.

 

6.     Za tydzień będzie zbierana kolekta inwestycyjna.

 

7.     W zakrystii u pana organisty lub w plebani można nabywać krzyże jubileuszowe. Osoby, które chciałyby jeszcze albumy jubileuszowe powinny zapisać się u Pani Beaty osobiście lub telefonicznie 515 141 198. Jeżeli w najbliższych dniach będą chętni to zostanie złożone odpowiednie zamówienie.