Ogłoszenia 03.07.2016

XIV niedziela zwykła – 03.07.2016 r.

KOLEKTA INWESTYCYJNA

1. W tym tygodniu do piątku włącznie Msze św. będą o 17.00 i 18.00. W poniedziałek będzie dodatkowo Msza św. o 8.30.

1. W I czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. będzie comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30.

1. W piątek na 18.00 zapraszamy do plebanii na II spotkanie z umówionymi parami narzeczonych.

1. W najbliższą sobotę nie będzie rannej Mszy św.

1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 15.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek po Mszy św. o 18.00.

1. W tym roku centralne obchody odpustu MB Szkaplerznej w Sianowie będą w niedzielę 17 lipca. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na orkiestrę i zorganizowanie pielgrzymki do Sianowa.

1. Jest do odebrania nowy „Pielgrzym” „Mały Pielgrzym” oraz Nasza Arka.

1. Zapowiedzi:

Arkadiusz Derra                  kawaler          Łyśniewo

Daria Beker                          panna             Kobylasz       (II)

Łukasz Bobiński                 kawaler          Choczewo

Kamila Szmidtka                 panna             Kobylasz       (II)

Łukasz Kuberna                  kawaler                     Linia

Paulina Bigus                       panna                                    Linia              (I)

Przemysław Baranowski                st. wolny        Zakrzewo

Ewelina Kowalczyk                          st. wolny        Zakrzewo      (I)

Inne:

• Zawracamy się z gorącą prośba do wszystkich, którzy zechcą pomóc małemuBłażejowi Drywa w powrocie do zdrowia. Chłopiec uległ poważnemu wypadkowi w czasie pożaru. Jego leczenie będzie długotrwałe i kosztowne. Prosimy serdecznie o wpłaty na konto: BS o/Linia 37 8324 0001 0011 8226 2000 0040. Wójt Gminy Linia i Stowarzyszenie „Bądźmy Razem”.

• Koncert zespołu MAZOWSZE „Kalejdoskop barw Polski”. 9 lipiec 2016 rok. godz.19.00. Miejsce: Hala Gryfa – Słupsk, ul. Szczecińska 99. Cena biletu 75 zł. Jeżeli są chętni, mogą się zgłaszać do ks. wikariusza.