Ogłoszenia3.01.2016

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

03.01.2016 r. – Kolekta inwestycyjna

1. W poniedziałek i we wtorek oraz w czwartek i piątek Msze św. będą rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.

1. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Kolekta z Trzech Króli jest przeznaczona na potrzeby misji. Msze św. przedpołudniem będą jak w niedzielę, a Msza św. popołudniowa będzie o godzinę wcześniej, czyli o 14.00. Na godzinę 15.00 zapraszamy na przemarsz Orszaku Trzech Króli. Po Mszy św. zbierzemy się przed budynkiem OSP, gdzie będzie można się przebrać i przygotować do przemarszu. Jeszcze raz prosimy o przygotowanie strojów wg przydzielonych kolorów i gromadzenie się przy osobach w danym kolorze. W takich grupach będziemy się modlić w intencji misji i o nawrócenie chrześcijan.

o      Ameryka Pn i Pd          czerwony:       Linia ul. Długa pod Zakrzewo, Linia Dworzec i całe Zakrzewo

o      Europa                            biały:            Niepoczołowice całe

o      Azja                                 żółty:           Kętrzyno i wybudowania, Kobylasz, Igrzeczna oraz Potęgowo

o      Afryka                            zielony:         Długa po stronie nieparzystej, Krótka, Wrzosowa, Turystyczna i Sportowa i okolice

o      Australia i Oceania     niebieski:         Linia ul. Długa po stronie parzystej, Klubowa, Osiedlowa, Łąkowa i Szkolna /…/

1. Do kościoła pójdziemy jak przed rokiem, ale na trasie przemarszu będą dwie stacje. Strażaków prosimy o zapewnienie bezpieczeństwa na drodze. W kościele pokłonimy się św. Rodzinie i tam nastąpi rozstrzygniecie konkursu szopek. Niech każdy pomyśli o sobie, że w tym dniu nie może mnie zabraknąć. Niech to będzie nasza manifestacja wiary dla wzajemnego zbudowania.

1. Przyszłą niedzielę – po Objawieniu Pańskim obchodzić będziemy jako święto Chrztu Chrystusa. Podczas Mszy św. o 15.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych będzie w piątek po Mszy św. wieczornej.

1. W przyszłą niedzielę o 16.00 zapraszamy na Koncert Świąteczny Słupskiej Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej. Młodzi artyści przygotowali świąteczny repertuar, więc niech nas nie zabraknie na koncercie.

1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasa katolickiej.

1. Kolędy – zakładka INNE /OGŁOSZENIA INNE/

1. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Ziemi Świętej będzie 8.01. o godz. 19.00 w Zespole Szkół w Lini. (paszport, coś do pisania)

1. Pogrzeby: + Grażyna Kolka l. 56 zam. Linia, ul. Długa. Różaniec odmawiany jest w kościele: niedziela o 16.00, w poniedziałek /…/ po Mszy św. o 18.00. Termin pogrzebu nie jest jeszcze ustalony.

+ Marta Studzińska l. 95 Linia Szkolna 10. Różaniec w niedzielę i poniedziałek o 17.00. Pogrzeb: wtorek 5.01. godz. 10.00, pokropienie: kaplica cmentarna 9.30.

Zdrowaś Maryjo..,. Wieczny odpoczynek…