Ogłoszenia 27.12.2015

Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego – 27.12.2015 r.

Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1. Od poniedziałku do czwartku Msze św. będą rano o 8.00!!! i wieczorem o 18.00.

2. W czwartek, we wspomnienie św. Sylwestra po Mszy św. o 18.00 będzie nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne za 2015 r. z dziękczynnym Ciebie Boga wysławiamy (w ten dzień, w kościele lub kaplicy, śpiew lub modlitwę słowami tegoż hymnu na podziękowanie Bogu za dobrodziejstwa otrzymane w ciągu całego minionego roku można uzyskać odpust zupełny). Kościół w Lini jak zwykle będzie otwarty około północy.

3. W piątek – w Nowy Rok przeżywać będziemy w Kościele Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Msze św. będą w Lini o 9.00, 11.00 i 16.00! W Niepoczołowicach Msza św. będzie o 9.00, w Kętrzynie o 11.00. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania, która trwa w stanie łaski może zgłosić się po podpisy bez spowiedzi – pozostałych zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty od poniedziałku – przed każdą Mszą św. W Nowy Rok w kościele lub w kaplicy można uzyskać odpust zupełny za uroczysty śpiew lub modlitwę słowami Hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź… Z modlitwą tą należy połączyć intencję uproszenia Bożej opieki na cały rok. W Nowy Rok modlitwy I Piątku pozostawiamy waszej indywidualnej pobożności.

4. W sobotę Msze św. będą o 8.30 i 18.00. Przed Mszą św. tj. o 8.00 odśpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny; o 8.20 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a po Mszy św. odprawimy Nabożeństwo z racji I soboty. W styczniu nie będzie odwiedzin chorych.

5. Przypominamy o przygotowaniach do Uroczystości Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W tym roku przygotowujemy szopki na konkurs.

6. Sakramentu chrztu św. w następnym miesiącu udzielimy w niedzielę 10 stycznia. Dzieci do sakramentu prosimy zgłaszać w tym tygodniu do środy „przy” Mszach św.

7. Wizyta Duszpasterska – strona parafii Linia, zakładka /Inne – ogłoszenia inne/

8. Za tydzień będzie zbierana kolekta inwestycyjna.

9. Lista osób odmawiających Koronkę do Miłosierdzia Bożego w miesiącu styczniu będzie w gablocie i na stronie internetowej /w zakładce: Inne – ogłoszenia inne/.