Ogłoszenia 25.10.2015

XXX niedziela zwykła – 25.10.2015 r.

Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła

1. W poniedziałek Msze św. w Lini będą o 17.00 i 18.00.

2. We wtorek przypada 3 rocznica nominacji biskupa pelplińskiego Ryszarda KASYNY (2012), którego Bóg niech zachowa w najdłuższe lata. We wtorek ze względu na prace w kościele w Lini Msze św. będą o 17.30 i 18.15.

3. W środę przypada w liturgii święto Śś. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.

4. W środę i w czwartek Msze św. będą o 17.00 i 18.00.

5. W piątek będzie w Lini tylko jedna Msza św. o 18.00 – w koncelebrze.

6. W sobotę Msze św. będą o 7.00 i 18.00 z liturgią z uroczystości.

7. W niedzielę – w Uroczystość Wszystkich Świętych około 12.00 udamy się w procesji na cmentarz z modlitwami za naszych zmarłych. Na godz. 18.00 zapraszamy na cmentarz na nabożeństwo za zmarłych, które przygotuje młodzież naszej parafii.

8. W Uroczystość Wszystkich Świętych po południu i przez cały Dzień Zaduszny /następny poniedziałek/ w każdym kościele oraz kaplicy publicznej i półpublicznej za nawiedzenie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Nadto odpust zupełny można zyskać w dniach 1 – 8 XI (codziennie jeden raz) za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie – choćby tylko w sposób duchowy – jakiejkolwiek modlitwy za zmarłych.

9. W związku ze zbliżającymi się uroczystościami zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – pół godziny przed każdą Mszą świętą, a w sobotę w godz. 8.00 – 9.00.

10. Wypominki za zmarłych będziemy odmawiali w dni powszednie począwszy od wtorku po wszystkich Mszach św. Wszystkie kartki będą odczytane trzy razy.

11. Za tydzień będzie zbierana kolejna kolekta inwestycyjna.

12. Jest do odebrania nowy nr „Pielgrzyma” .

13. Ostatni tydzień października, ostatnie nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym zawsze w łączności z wieczorną /późniejszą/ Mszą św. Dzieci zapraszamy we wtorek i piątek na godz. 17.00.

14. Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 22 listopada o 15.00.

15. Zmarł + Tadeusz Szyca l. 80 zam. Kętrzyno 6. Msza św. pogrzebowa będzie w Lini we wtorek o 13.00, a następnie pogrzeb na cmentarzu w Lęborku. Wcześniej będzie odmawiany różaniec w kościele ok. 12.15. Różaniec w Kętrzynie w kościele będzie w sobotę, w niedzielę i poniedziałek o 17.30. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…