Ogłoszenia 11.10.2015

XXVIII niedziela zwykła – 11.10.2015 r.

Dzień modlitw za dzieło Soboru Watykańskiego II (w rocznicę jego otwarcia)

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy XV Dzień Papieski. Przypominamy, że Nauczyciele i społeczność ZS w Lini organizują Dzień Papieski w budynkach szkolnych. Obchody rozpoczniemy Mszą św. o 14.00.

2. W poniedziałek Msze św. w Lini będą o 17.00 i 18.00.

3. We wtorek o 19.00 zapraszamy na ostatnie Nabożeństwo Fatimskie – w intencji za kapłanów o moc Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Królowej Kapłanów. We wtorek będzie tylko ta jedna Msza św. Różaniec będzie w łączności z nabożeństwem fatimskim.

4. W środę z okazji Dnia Edukacji Narodowej pamiętajmy w naszych modlitwach o nauczycielach i wychowawcach. Msze św. będą o 17.00 i 18.00.

5. W czwartek Msze św. w Lini będą o 17.00 i 18.00.

6. W piątek o 17.00 w łączności z nabożeństwem różańcowym swoje kolejne spotkanie będą miały dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Na początek będzie poświęcenie różańców, a następnie wspólna modlitwa. W piątek Msze św. będą o 16.00 i 18.00.

7. W sobotę o godz. 8.30 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na Mszę św. i na naukę przed bierzmowaniem.

8. W niedzielę za tydzień o 15.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św. i różańcu.

9. Jest do odebrania nowy „Pielgrzym” i „Mały Pielgrzym”.

10. Trwają prace remontowe przy przebudowie prezbiterium kościoła w Linii.  Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagają w jakikolwiek sposób. Szczególnie dziękujemy paniom, które pomogły w sprzątaniu świątyni na niedzielną liturgię!

11. Za tydzień będzie zbierana kolekta na cele misyjne. (Tydzień Misyjny 18-24.10.2015)

12. Przypominamy o uporządkowaniu grobów swoich bliskich i najbliższego otoczenia oraz o segregacji śmieci. Dziękujemy!

13. Pogrzeby:

• W piątek odbył się pogrzeb + Cecylii Kreft l. 101, z Zakrzewa

• W poniedziałek o 13.00 /początek przy kościele/ odbędzie się pogrzeb + Agnieszki Bem l. 87 z Lini, z ul. Łąkowej – ostatnio zamieszkałej w Kobylnicy. Zdrowaś Mario… Wieczny odpoczynek…

INNE:

• Sekcja instrumentów dętych serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do nauki gry. Wszelkich informacji udziela Pani Ewa Studzińska.