Ogłoszenia 20.09.2015

XXV niedziela zwykła – 20.09.2015 r.

1. W poniedziałek przypada w liturgii święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Msze św. w poniedziałek ze względu na zastępstwo w Kamienicy będą w Lini o 17.15 i 18.00.

2. We wtorek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkani Parafialnej Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej.

3. W czwartek Msze św. będą o 17.00 i 18.00, a w piątek, ze względu na spowiedź w Strzepczu o 16.00 i 18.00.

4. W piątek po wieczornej Mszy św. będzie nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

5. W sobotę odbędzie się w naszej parafii Kongregacja Dekanatu Sierakowickiego. O godz. 10.00 wszyscy księża dekanatu odprawia Mszę św. /w Lini/ w intencji zmarłych duszpasterzy z naszego dekanatu. Następnie w plebani będą miały miejsce sprawozdania i obrady duchowieństwa. Wszystkich parafian zapraszamy na wspomnianą Eucharystie o godz. 10.00. W tę sobotę nie będzie Mszy św. o 8.30.

6. W sobotę 26 września o 19.00 w parafii św. Marcina w Sierakowicach rozpocznie się kurs przedmałżeński /…/ → /…/

7. Parafia Strzepcz w przyszłą niedzielę zaprasza na odpust ku czci św. Michała Archanioła. Suma odpustowa będzie o godz. 11.30.

8. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla osób wybierających się do Ziemi Świętej odbędzie się w sobotę 26 września o 19.00 w kościele.

9. Intencje do końca roku są już zajęte. Kto chce zamówić Mszę św. na konkretny dzień i godzinę powinien rezerwować ten termin z odpowiednim wyprzedzeniem.

10. Zapowiedzi:

Artur Milewczyk        kawaler           Niepoczołowice

Karolina Pozańska      panna              Gdynia            (I)

Jarosław Kobiela        kawaler           Namysłów

Iwona Zalewska         panna              Namysłów      (I)

•  Katecheza Przedmałżeńska 2015 – Weekendy dla narzeczonych- szczegółowe informacje w: zakładka INNE – OGŁOSZENIA INNE!!

• Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Linia do udziału w Rajdzie z Kompasem który odbędzie się w dniach 26-27.09.2015 r. w Lini. Wszelkie informacje i zapisy dostępne na stronie www.zkompasem.pl.

Przypomnienia

• W dniu 22.09.2015 wtorek od 8.00 w przychodni ”Zdrowy Checz” w Lini odbędą się badania USG Doppler …

• Zapraszamy na koncert charytatywny Słupskiej Orkiestry Kameralnej dla Klaudii chorej na bielactwo, który odbędzie się 20.09. o godz. 16.00 w GDK.