Ogłoszenia 12.07.2015

XV niedziela zwykła – 12.07.2015 r.

Zbiórka do puszek na zorganizowanie pielgrzymki do Sianowa

1. W poniedziałek o 20.00 zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Poza tą Mszą św. będzie Msza św. w Lini o 18.00.

2. We wtorek, czwartek i piątek Msze św. w Lini będą o 17.00 i 18.00.

3. W czwartek przypada wspomnienie NM Panny z Góry Karmel. Odpust MB Szkaplerznej w Gowidlinie będzie o godz. 11.00.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 6.00 wyruszy XVI Piesza Pielgrzymka do Sianowa na odpust Matki Bożej Szkaplerznej. Uroczysta suma odpustowa w Sianowie rozpocznie się o 11.30. Wymarsz w drogę powrotną nastąpi wg rozporządzeń podanych przez przewodnika pielgrzymki. Prosimy, by jak co roku włączyć się w zorganizowanie i sprawny przemarsz oraz zaangażowanie się w tworzenie ducha modlitwy. Jak przed rokiem pójdziemy trasą na Kobylasz, która jest węższa, dlatego prosimy, aby prywatnymi samochodami na odpust do Sianowa kierować się drogą przez Strzepcz i Mirachowo. Właścicieli pojazdów typu bagażowego do przewożenia podręcznych toreb prosimy o zgłaszanie się u duszpasterzy. Msze św. w naszej parafii będą: w Lini o 7.00 (!!!), 11.00 i 15.00 oraz w Kętrzynie o 9.30 i w Niepoczołowicach o godz. 11.00.

5. W środę w Lini odbył się pogrzeb + Sławomira Sycha, l.53, zam. Zakrzewo. Poza parafią odbył się pogrzeb + Roberta Kostrzewa l. 44 zam. Zakrzewo. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

6. Zapowiedzi:

Grzegorz Lejk                       st. wolny    Kętrzyno

Ewa Wenta                             st. wolny    Sierakowice                   (II)

Marcin Klinkosz             kawaler      Niepoczołowice

Mirosława Jelińska       panna                  Niepoczołowice   (II)

Tomasz Borsuk                kawaler      Bukowina

Dorota Baranowska      panna                  Zakrzewo             (II)

Inne:

ELZOZ-MEDICA w dniu 15 lipca (środa) od 13.00 do 17.00 przychodni w Lini przeprowadzi badania USG i metodą dopplerowską drożności naczyń szyjnych i kończyn USG stawów itd. Koszt jednego badania z opisem specjalisty wynosi 55,- zł