Ogłoszenia 8.03.2015

III niedziela Wielkiego Postu – 8.03.2015 r.

1. Przypominamy, że Nabożeństwo Gorzkich Żali w Lini odprawiamy w niedziele po Mszy św. o 11.00, a w piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 8.30 i 18.00 z kazaniem pasyjnym podczas Mszy św. Dzieci na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątek o 17.00 – bez Mszy św.

2. W poniedziałek Msza św. wieczorna będzie o godz. 17.00. We wtorek ze względu na spowiedź w Miechucinie Msze św. w Lini będą o 15.30 i 18.30.

3. Za tydzień będzie zbierana kolekta na potrzeby naszego WSD Pelplinie.

4. Za tydzień młodzież należąca do Duszpasterstwa Akademickiego Jezuitów „WINNICA”, do której należy nasza parafianka Patrycja Bednarek będą zbierać do puszek datki na wolontariat na Syberii. Wcześniej trochę opowiedzą o swoich wcześniejszych dokonaniach i co zamierzają robić na dalekim wschodzie Rosji.

5. Ze względu na brak zgłoszeń sakramentu chrztu św. dzieciom w najbliższym terminie udzielimy w niedzielę zmartwychwstania.

6. Zapowiedzi:

Jarosław Okrój                st. wolny    Linia

Patrycja Smolarek         st. wolny    Pelplin        II

Paweł Koszałka        kawaler           Linia

Alicja Krause           panna              Donimierz            (I)

• Zarząd ZKP oddział w Lini organizuje wyjazd na uroczystości XII Dnia Jedności Kaszubów, które odbędą się 22 marca 2015 w Sulęczynie. Wyjazd nastąpi sprzed UG o 9.15. Zgłoszenia przyjmuje GDK w Lini do 16 marca 2015 r. Liczba miejsc jest ograniczona.